Akşener’den Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Ankara Altındağ ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Bir esnaf ülkücü olduğunu belirterek, Akşener’den Muhsin Yazıcıoğlu’nun katillerinin bulunmasını istedi. Akşener ise esnafa “Aynı taraftayız. Lakin ben şu mudur, bu mudur diye bilmiyorum. Katillerin bulunmasına dair sonuna kadar arkasındayım” dedi.

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Ankara programı kapsamında Altındağ ilçesinde geldi. Vatandaşların ağır ilgi gösterdiği Akşener, ilçede esnaf ziyaretinde bulunarak sıkıntılarını dinledi.

Ülkücü olduğunu söyleyen bir esnaf, Akşener’e, “Muhsin Yazıcıoğlu’nun katillerinin bulunmasını istiyorum” dedi.

“BEN KENDİMİ MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN KIZ KARDEŞİ OLARAK GÖRÜYORUM”

Aynı kanıda olduğunu söyleyen Akşener’de esnafa şu yanıtı verdi:

“Ama ben şu mudur, bu mudur? diye bilmiyorum. Lakin eşiyle, kızıyla, oğluyla, rahmetlinin kız kardeşi olarak, birlikte irtibat halinde çaba ediyoruz. Furkan Yazıcıoğlu’na sorabilirsin. Katillerin bulunmasına dair sonuna kadar ardındayım.  O gece, yani bulunmadığı gece, o meskeninin kapısını ben çektim. Ben kendimi merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun kız kardeşi gördüm daima. O denli gör.”

“BAYRAMA KARŞIN İŞLER DURGUN”

Ayakkabı satan bir esnaf da işlerin düşüklüğünden şikayet ederek, “Kurban Bayramı olmasına karşın işler sakin. Vatandaşın alım gücü son derece düşük. İmalat fiyatının yüksek olması fiyatlara yansıyor.” diyerek keder yandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.