Beşiktaş’ın 2.5 milyon Euro’luk teklifini kabul etmeyen Nathan Redmond veda etti

Yeni sezon öncesi henüz kadrosuna takviye yapmayan, gündeme aldığı Halil Dervişoğlu ve Dusan Tadic’i ezeli rakipleri Galatasaray ile Fenerbahçe’ye kaptıran Beşiktaş; kadroda tutmak için uzun süredir uğraştığı Nathan Redmond’da da hayal kırıklığı yaşadı. Siyah beyazlıların fedakârlık yaparak yıllık ücrette teklifi 1.8 milyon Euro’dan 2.5 milyon Euro’ya kadar çıkarmasına rağmen ikna edemediği İngiliz futbolcu sosyal medyadan yayımladığı şu mesajla kulübe veda etti:

EN iYi TARAFTAR SiZSiNiZ 

“Geldiğim ilk günden beri bana sadece sevgi ve destek gösterdiniz. Vodafone Park’taki akşamlar, derbi akşamları ve tüm diğer birlikte yaşadığımız anlarda – zor dönemlerde de harika dönemlerde de – siz her zaman en muhteşem ve en gürültülü desteği verdiniz ve benim sizlerin dünyadaki en iyi taraftarlar olduğunuzu fark etmemi sağladınız!

ŞÜKRAN DUYACAĞIM

Ben ve ailem için oraya geri dönmeyecek ve bu sene siyah beyaz formayı giymeyecek olmak zor bir karar ama orada sizlerle geçirdiğim bir sezon için ve birlikte oluşturduğumuz gerçekten özel anılar ve hikayemiz için hayat boyu sizlere şükran duyacağım. Gelecekte her zaman takımı takip ediyor olacağım. Size bundan sonrası için şansların en güzelini diliyorum. Bu bir elveda değil, bu bir görüşmek üzere.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx