Bu Altcoin Ekibine Beyaz Saray’dan Kritik Atama!

Eski kıdemli Beyaz Saray danışmanı David Plouffe, bu altcoin projesine Stratejik Danışman olarak atandı. İşbirliği projenin strateji, uyumluluk ve hükümet ilişkilerine aktif olarak katkıda bulunuyor.

Eski Beyaz Saray danışmanı, bu altcoin projesinde görev alacak

Singapur merkezli Alchemy Pay, fiat ve kripto ekonomileri arasındaki boşluğu dolduran dünyanın ilk ödeme ağ geçidi çözümünün öncüsü olarak biliniyor. Şirket, kripto para endüstrisindeki liderliği ve istikrarlı yolculuğuyla dikkat çekti. Alchemy Pay, bu başarısını sürdürmek için efsanevi kampanya yöneticisi ve eski Beyaz Saray Kıdemli Danışmanı David Plouffe’u Global Stratejik Danışman olarak atadığını duyurdu.

Plouffe, Obama’nın 2008 başkanlık kampanyasını kazandıran strateji ve halkla ilişkiler konusundaki uzmanlığıyla tanınıyor ve daha sonra Obama yönetiminde Kıdemli Danışman olarak görev yaptı. Kıdemli danışman, kripto para piyasasında Alchemy Pay’in omurga misyonunu ve sektörün evrimindeki liderliğini takdir ediyor.

Plouffe, Stratejik Danışman olarak görev alacağı Alchemy Pay hakkında şunları söyledi:

Kripto para birimi ve ledger teknolojisi, küresel ekonominin en yeni kalıcı özellikleridir.

Alchemy Pay, fiat-kripto işlem hizmetleri sağlama misyonunda bir strateji olarak kamu sektörü ve özel sektör gündemleri arasında köprü kurmaya odaklanmayı seçti. Alchemy Pay, kripto sürdürülebilirliği ve büyümesinin anahtarının, ödeme kanallarına, uygun uyumluluğa ve kullanıcı deneyimine odaklanarak fayda durumlarını genişletmek olduğunu anlıyor.

David Plouffe kimdir?

David Plouffe, Amerikalı bir siyasi stratejist ve kampanya yöneticisidir. En çok, Barack Obama’nın 2008 başkanlık kampanyasının stratejisini ve başarısını yönetmesiyle tanınıyor. Kampanya boyunca, Obama’nın saha çalışmalarına ve halkla ilişkilerine odaklandı. Kampanyanın zaferi üzerine, Obama yönetiminde Başkanın Kıdemli Danışmanı olarak görev yaptı. Daha sonra, Uber’de Politika ve Strateji Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak çalıştı ve 2022’de Binance Global Danışma Kurulu’na katıldı.

Alchemy Pay hakkında

2018’de Singapur’da kurulan Alchemy Pay, işletmeler, geliştiriciler ve kullanıcılar için kripto ve küresel fiat para birimlerini sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan bir ödeme ağ geçididir. Alchemy Pay Rampa Çözümü, eklenti veya API aracılığıyla platformlar ve dApp’ler ile entegre edilerek, fiat para biriminden kriptoya kolay bir geçiş sağlar.

Ödeme ağı, gelişmekte olan pazarlara odaklanarak Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, popüler bölgesel mobil cüzdanlar ve yurt içi transferler aracılığıyla 173 ülkeden ödemeleri destekler. Offramping özelliği, kullanıcılara 50’den fazla yerel fiat para birimi cinsinden para gönderir. ACH, Ethereum ve BNB Chain’deki Alchemy Pay ağ tokenidir. Kriptokoin.com olarak daha fazla ayrıntıya bu yazıda yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir