Bu tez ortalığı yakar! Oğuzhan Koç eşi Demet Özdemir’i o denli bir yere götürdü ki… Ayrılma noktasına geldiler!

Oyuncu Demet Özdemir ile müzikçi Oğuzhan Koç geçen hafta görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. Düğünden sonra balayına çıkan çift, paraya kıydı. Göcek’te lüks bir otelin villasını tutan Oğuzhan Koç, ödediği sayıyla dudak uçuklattı. Tıpkı vakitte ortaya atılan tezler gündeme bomba üzere düştü. Söylentileri duyan Demet Özdemir hudut küpüne döndü! İşte magazin dünyasına bomba üzere düşen o tez…

FİYATINI DUYAN ŞOK OLUYOR

Geçtiğimiz hafta görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren oyuncu Demet Özdemir ile müzikçi Oğuzhan Koç çifti, soluğu balayında aldı. Göcek’te bulunan lüks bir otelin villasını tutan çift, kiraladıkları yer için ödedikleri parayla ağızları açık bıraktı. Lüks villanın geceliği için tam 150 bin TL ödediler.

AYNI VİLLADA TATİL YAPMIŞLAR

Balayında aşk yaşayan ikili hakkında ortaya atılan son argüman ise gündemi altüst etti. Çıkan tezlerde müzikçi Oğuzhan Koç’un 2018 yılında birebir villada eski aşkı Yağmur Tanrıseversin ile tatil yaptığı öne sürüldü.

DEMET ÖZDEMİR HUDUT KÜPÜNE DÖNDÜ

Ortaya atılan savlar gündeme bomba üzere düşerken, Demet Özdemir’in hudut küpüne döndüğü öğrenildi. Soyal medya kullanıcıları ise “Yok artık o kadar değildir” yorumlarında bulundu.

ESKİ DOSTLARDI

Yağmur Tanrısevsin, o devir yakın dostu olan Demet Özdemir ile sevgilisi Oğuzhan Koç’u tanıştırmıştı.

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR?

Doğum tarihi: 24 Ağustos 1990

(31 yaşında), Mersin

Ebeveynleri: Deniz Tanrısevsin

Adını Feriha Koydum ve Pis Yedili isimli dizilerde konuk oyuncu olarak yer alan Yağmur Tanrısevsin, Güneşi Beklerkendizisinde Melis Hoş karakteriyle tanınmıştır.Amerika ortak imali The Tragedy isimli kaygı sinemasında Jennifer rolünü canlandırmıştır. Wella/Koleston’un 2 periyot marka yüzü olmuştur.

Marmara Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Kısmı mezunudur. Sanat mesleğini oyunculuk ve seramik-cam alanlarında birlikte devam ettirmektedir. Meltem Cumbul, Betül Alganatay, Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Merve Taşkan oyunculuk eğitimi aldığı birtakım isimlerdir. Boks, tenis, kayak, basketbol, heykel ve fotoğraf ile ilgilenmektedir.

“Geniş Aile: Yapıştır” sinema sinemasında Çağla karakterini canlandırdı. “Aşk Ağlatır” isimli sinema sinemasında oynadı. 2014 sonbaharı prestiji ile Kaçak isimli dizide Ustura Faysal’ın (Haluk Bilginer) kızı Tülay Mengen karakterini, Bana Baba Dedi dizisinde Didem karakterini canlandırdı. Show TV’de ekrana gelen “Mayıs Kraliçesi” isimli dizide başrol oynadı. Son olarak atv’de yayınlanan Kalp Yarası dizisinde başrolde yer aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.