Demet Akalın ve Ebru Yaşar İbrahim Tatlıses’i hastanede ziyaret etti

Demet Akalın ve Ebru Yaşar geçirdiği trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılan türkücü İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti.

Bodrum’da Ortakent ile Yalıkavak karayolu üzerinde bugün sabah saatlerinde meydana gelen kazada türkücü İbrahim Tatlıses’in bulunduğu VIP minibüs karşı istikametten gelen Gültekin Gülsoy idaresindeki kamyonla baş başa çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle Tatlıses’in  bulunduğu minibüs kamyonla şarampole yuvarlandı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sıhhat, itfaiye ve polis takımları sevk edildi. 1,5 saat süren çalışmalar sonucu Tatlıses sıkıştığı yerden kurtarılarak özel bir hastaneye kaldırıldı.

Kaza haberinin akabinde Demet Akalın ile eşi Okan Kurt ve Ebru Yaşar hastaneye giderek Tatlıses’i ziyaret etti.

“ÜÇ DEFA YUVARLANMIŞ”

Ebru Yaşar, “Şaşkınlığı var. Dedim ki ‘Seni bir kurşun öldürmemiş, otomobil kazası vız gelir tırıs gider’. Akşama sahne alacak, ayağında kırık var. Her şey yolunda, çocukları güzel. Şu anda da ‘Sahne alacağım’ diyor. Kazadan ötürü çok korkmuş. Çok önemli bir kaza, artta uzanıyormuş, otomobilin içerisinde üç defa yuvarlanmış. Ayağı kırılmış ancak şuurunu kaybetmemiş” diye konuştu.

Demet Akalın da Tatlıses’in durumunun düzgün olduğunu belirterek “Kendisi ile görüştüm. Sıhhat durumu uygun. Akşama çıkar herhalde. Evlatları yanında” diye konuştu. (DHA-İHA)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.