‘Donat’ görüntüsü gündem olmuştu… Pelin Hürman: ‘1400 cin kavmini komutlandırıyorum’

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yönettiği Beyaz TV’nin stüdyosunda ve tıpkı vakitte YouTube’da canlı yayınlanan ‘Her Açıdan’ programına katılan ve kendini ‘Metafizik uzmanı’ olarak tanıtan Pelin Hürman canlı yayında cin çıkarma seansı yapmıştı.

O anlar toplumsal medyanın gündemine otururken Hürman, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk oldu.

‘DONAT’ GÖRÜNTÜSÜNE AÇIKLIK GETİRDİ

1400 cin kavmini komutlandırabildiğini tez eden Hürman, “Bu rastgele bir cin çıkarma durumu değildi. Kendi kanalımda olsun, hiçbir vakit bu türlü bir şey yapmadım zira ben o denli şeylere olağanda karşıyım. Üfürükçülüğe karşıyım. Orada yalnızca insanların farkındalık kazanmasını sağladım. Diğer türlü hedefim yoktu. Bu donat olayı üzdü beni” dedi.

İlmin doğuştan geldiğini sav eden Hürman, “Bunun bir okulu yok, bir tahsili yok. İnanan olur, inanmayan olur. Bunlar tartışılır. Herkes inanacak beni sevecek diye bir şey yok” tabirlerini kullandı.

“BEN 8 YILDAN BERİ BU İŞİN İÇERİSİNDEYİM”

Pelin Hürman “Size yahut emsal alanlarda faaliyet gösteren şahıslara “şarlatan” denince ne düşünüyorsunuz?” sorusuna ise şu karşılığı verdi:

“‘Bir defa hocalık kavramı nedir? ‘Hocayım’ diyorlar muska yazıyorlar, okunmuş su veriyorlar, ‘sirkeli sularla yıkan’ diyorlar. Hoca camidedir. Hoca vaaz verir. Birden fazla şarlatana evet ben de karşıyım. Beşerler da benim için bu formda düşünebilir. Zira o kadar çok bu piyasada bu türlü beşerler var ki dolandırılıyor. İnsanların çaresizliklerinden yararlanıyorlar. İşin içerisine en başta para girdiği vakit herkes benim için şarlatan ve bozguncudur zira bilemezsin ne olacağını yani. İnsanları daha büyük bir kaosun içerisine sokuyorlar. Evet birden fazla insan ruhsal durumu ıstırapta olanlar. Bipolar olanlar var, narsist olanlar var, şizofren hastalığı olanlar var. Bunların hepsi büsbütün doktorluk. Alışılmış ki Rabbine sığınacaksın lakin tedavi bilimle olur. Ben 8 yıldan beri bu işin içerisindeyim.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.