Dudak Formunuz Karakter Özelliklerinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Kişilik Özelliklerini Açığa Çıkaran O Test

Oturma biçiminize, burnunuzun biçimine ve göz renginize nazaran nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu biliyoruz. Birebir biçimde, herkesin farklı formlu dudakları vardır ve bunlar sizin kişiliğiniz hakkında söylenebilecek şeylerdir.

GOLDİLOCK’LAR

Dudakların o kadar kalın değil lakin o kadar da ince değil mi? O vakit ‘goldilocks’ ismi verilen bir dudak biçiminiz var. Çoklukla bu dudaklar orta büyüklükte ve çok besbelli zirve noktalarına sahip olmayan olarak tanımlanır. Bu dudak formuna sahip misin? O vakit bağlarda uygunsun, istikrarlı bir beşersin ve dramayı hiç sevmiyorsun. Katiyen açgözlü yahut yapışkan değilsin, ki bu birçok insanın senin içinde takdir edebileceği bir şey.

DOLGUN DUDAKLAR

Hepimiz bunlardan bir çift isteriz: hoş, dolgun, yuvarlak dudaklar. Bu dudak formu ile kutsanmış mıydınız? O vakit öteki beşerlerle ilgilenmeyi özlersiniz. Kendinizden diğer birine öncelik vermeyi tercih ediyorsunuz bu yalnızca sizin doğanızda olan bir şey. Aile ve arkadaşlar hayatınızda sizin için sahiden kıymetlidir.

İNCE DUDAKLAR

İnce üst ve alt dudaklara sahip şahıslar bazen biraz yalnız kalabilirler fakat bununla nasıl başa çıkacaklarını bilirler. Başka insanlara çok çabuk bağlanmıyorsunuz ve öteki beşerlerle flört etme konusunda dolgun dudaklı insanlardan biraz daha az uzman olabilirsiniz. Tekrar de bu, aşk kelam konusu olduğunda geride kalacağınız manasına gelmez. Münasebetler sizin için ekseriyetle düz seyirlidir bu bağlarda çok uygunsunuz.

AŞK İLAHI YAYI

Aşk rabbinin yayı, çift kavisli yaya benzeyen üst dudağınızın üst kenarıdır, bu dudak biçiminin ismi aşk ilahının yayı olarak bilinir. Bu nedenle ismi aşk ilahının yayı, yeterli tanımlanmış zirve noktaları olan biraz köşeli bir hale sahip mi? O vakit öbür beşerlerle irtibat kurmakta çok uygunsun. Ayrıyeten çok yaratıcı ve süratli düşünürsünüz. Yeniden de çok süratli konuşmadığınızdan emin olmalısınız, zira bazen daha sonra fark ettiğiniz bir şeyi kendinize saklamanız gerektiğini söylersiniz.

YUVARLAK DUDAK ŞEKLİ

Dudak haliniz besbelli lakin çok daha yuvarlak mı? O vakit size uygun haberlerimiz var zira bu dudak formu samimiyeti yansıtıyor. Yuvarlak bir aşk ilahı yayı olan beşerler çoklukla büyük empatik yeteneklere sahiptir ve aileleri ve arkadaşları için orada olmak için vakit ayırırlar.

DOLGUN DUDAKLI KÜÇÜK AĞIZ

Dolgun dudaklı küçük, dar bir ağzınız mı var ? O vakit, alakalar kelam konusu olduğunda sorun yaşamanız ve tüm hayatınızı diğer biriyle paylaşma gereksinimi hissetmemeniz mümkündür. Bu yüzden kendinize öteki insanlardan daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Sen güçlü ve bağımsız bir beşersin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.