Ebru Şahin’den olay nikah elbisesi! Miniyi görenlerin ağzı açık kaldı

Oyunculuğu ve hoşluğu ile son devirlerin en çok konuşulan isimleri ortasında olan Ebru Şahin, uzun vakittir bir arada olduğu basketbolcu Cedi Osman ile dünya meskenine girdi. Nikahlarını Makedonya’da kıyan çiftin nikah imajları ise çok konuşuldu. Beyaz bir elbise tercih eden Ebru Şahin’e eşi Cedi Osman’da beyaz ekiple eşlik etti. Şahin’in giydiği küçük elbise ise olay oldu. İşte herkesin konuştuğu o nikah kıyafeti.

HERCAİ VE DESTAN DİZİSİNİN YILDIZI EBRU ŞAHİN EVLENDİ

ATV’de yayınlanan Hercai dizisi ile meslek basamaklarını süratli çıkan Ebru Şahin, Destan dizisindeki oyunculuğu ile de hafızlara yer etti. Dönem finaline giden dizi Destan dizisinden sonra nikah masasına oturan hoş oyuncu hayatını Cedi Osman’la birleştirdi.

NİKAH MAKEDONYA DÜĞÜN ÇEŞME’DE

Nikahlarını Makedonya’da kıyan çift düğünlerini ise 7 Temmuz’da Çeşme’de yapacak. Memnunlukları gözlerinden okunan çiftin nikah manzaraları de en çok izlenenler ortasında girdi.

EBRU ŞAHİN’İN NİKAH KIYAFETİ OLAY OLDU

Arama motorlarında trend olan çiftin nikahı da dikkat çeken bir ayrıntı da Ebru Şahin’in giydiği nikah kıyafeti oldu. Beyaz küçük elbisesine şapka ile kombinleyen Şahin’in adeta hoşluğu ile herkes büyüledi. Cedi Osman ise beyaz ekibi ile eşine ahenk sağladı. Şahin’in nikah elbisesini beğenenler kadar beğenmeyenler de oldu. Kısa kıyafetine ” Kumaş yetmemiş” yorumları geldi.

İşte Ebru Şahin’in olay olan kıyafeti

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.