Esra Ezmeci’ye İğrenç Fotoğraf İfşası! Kocası Bakın Bayanlara Ne Yapıyor?

Türkiye’nin bayan Haydar Dümen’i olarak anılan Terapist ve Psikolog Esra Ezmeci, alaka uzmanlığı yaptığı toplumsal medya hesabından çok sayıda itiraflar almaya devam ediyor. Her paylaşımı yok artık dedirten Ezmeci’ye bir bayan takipçisi enteresan bir ifşada bulundu. Kocasının sakladığı fotoğrafları ifşa eden bayan bakın neler yazdı?

KOCASINI İFŞA ETTİ EZMECİ SİNİRLENDİ

Instagram’da DM yoluyla kendisin yardım isteyen takipçileri Esra Ezmeci’ye her gün çok sayıda bildiri atmaya devam ediyor. Cinsellik üzerine gelen kimi sorular ise okuyanları hayrete düşürüyor. Soruları yanıtlayıp toplumsal medya hesabından yayınlayan Ezmeci’ye bir bayan takipçisi çıplaklık üzerinden bir ileti attı. Gelen itiraf karşısında sonlanan Ezmeci, bakın bayanlara nasıl bir ileti verdi?

ESRA EZMECİ O İTİRAF SONRASI BAYANLARA SESLENDİ

İlişki uzmanlığının yanı sıra FOX TV’de Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci, son periyotlarda en çok takip edilen isimler ortasında girdi. Yaklaşık 5 milyona yakın bir takipçi kitlesine sahip olan Ezmeci, her paylaşımı toplumsal medyanın gündemine oturuyor.

“KOCAM ÇIPLAK BAYAN…”

Terapist ve Psikolog olan Ezmeci’ye tekrar şaşırtan bir itiraf geldi. Bir bayan takipçisi Ezmeci’ye “Kocam Ippada çıplak bayan fotoğrafları biriktirmiş. Eski sevgilileriymiş. Ne yapmalıyım?” itirafında bulundu. Ezmeci’den yardım isteyen bayan herkesi bu bildirisi ile şaşırtırken Ezmeci ise bayan takipçisine, “Hepsini silmesini isteyin. Ve gerçek sevgilileri mi emin olun” karşılığını verdi. Bununla yetinmeyen Ezmeci tüm bayanlar içinse şu kelamları sarf etti:

“Bu ortada bayanlara sesleniyorum. Lütfen çıplak fotoğraflarını dijital ortamda kimseye yollamayın. Sahiden tehlikeli ve hoşunuza gitmeyecek sonuçları olabilir. Çok güvenseniz bile dijital ortama güvenilmez”

Kadın takipçisinden gelen itiraf sonrasında bayanları uyaran Ezmeci, çıplak fotoğraf gönderenlere önemli ihtarlar yaptı.

İŞTE ESRA EZMECİ’YE GELEN BİRTAKIM İTİRAFLAR

“15 yaşındaki kızım sevgilisinin otomobiliyle dolaşıyor. Müsaade vereyim mi vermeyeyim mi?”

“3 oldu lütfen gör. Kocamla 1 aydır evliyiz fakat bekaretimi bozmadı. Korkuyorum diyor. Napayım yardımcı olun”

“Nişanlımın annesi babama çıplak fotoğraflarını atmış. Babam da atmış. Annem çıldırdı”

“Nişanlım yeğenine kızım diyor fakat 26 yaşında, dudaktan öpüşüyorlar sevgi gösterisiymiş ne yapacağım?”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.