Manavgat’ta çıplak dolaşan bayan ile ilgili Antalya Valiliği’nden açıklama!

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi üzerinde bir bayan çırılçıplak dolaştı. Toplumsal medyada paylaşılan manzaralar büyük reaksiyon toplarken Antalya Valiliği bahisle ilgili basın açıklaması yaptı.

HASTANEYE YATIRILDI

Manavgat’ta görüntülenen çıplak bayan olayı ile ilgili yazılı açıklama yapan Antalya Valiliği, imgelerdeki bayanın yüzde 70 zihinsel engelli olduğunu ve hastaneye yatırıldığını belirtti.

GELEN İHBAR ÜZERİNE TAKIMLAR HAREKETE GEÇTİ

Valilik’ten yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “Bazı basın/yayın organlarında yer alan “Manavgat’ta Çıplak Kadın” başlıklı haberler üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği duyulmuştur. 28.05.2022 günü saat 11.30 sıralarında haber merkezine Manavgat Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi Bahçelievler Camii yanında bir bayanın kıyafetlerini çıkardığı yönündeihbarın gelmesi üzerine, Şelale Polis Merkezi Amirliğine bağlı gruplar tarafından kelam konusu adrese hareket edilmiş, burada bulunan 2003 doğumlu M.G. ve öz ablasının oğlu 2018 doğumlu M.D. isimli şahıslar Polis Merkezine götürülmüştür. M.G. isimli şahsın %70 zihinsel engelli raporunun olduğu anlaşılmış, olay ile ilgili olarak Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile tahkikata başlanılmış ve süreçleri ardından şahıs hastaneye yatırılmıştır.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.