Phil Foden’ın telefonunu karıştıran sevgilisi çılgına döndü

22 yaşındaki genç yıldız Phil Foden, kız arkadaşıyla birlikte gittiği tatilde beklenmedik bir olay yaşadı. The Sun’da yer alan habere nazaran, Yunanistan’ın Korfu adasında bir plajda vakit geçiren çift bir anda tartışmaya başladı.

Foden’ın denize girdiği sırada sevgilisinin telefonunu karıştıran 20 yaşındaki Rebecca Cooke, İngiliz futbolcu sudan çıktıktan sonra bağırmaya başladı. Argümanlara nazaran, Foden’ın cep telefonunda diğer bir bayanın fotoğraflarını gören Rebecca kendine hakim olamadı ve hudut krizi geçirdi.

Bu olaya şahit olan bir görgü şahidi, “Tartışıp bağırıyorlardı. Her şey kıyıda oldu ve Foden çok saldırganlaştı. Bara gittiler ve bayan ona bağırmaya devam etti. Bu tıp şeyler burada olmaz” sözlerini kullandı.

“Benim aptal olduğumu mu düşünüyorsun?”

Manchester City’nin yıldızı Phil Foden ve Rebecca Cooke’un güvenlik vazifelileri eşliğinde Glyfada Beach isimli yerden çıkartıldığı görüldü. Cooke’un o sırada Foden’a “Benim aptal olduğumu mu düşünüyorsun?” dediği duyuldu.

Bu olay yıldız yıldız futbolcu Foden’ın birinci olayı değil. İngiliz oyuncu 17 yaşındayken İngiltere Ulusal Grubu kampından Mason Greenwood ile birlikte gündem olmuştu. Foden ve ekip arkadaşı Mason Greenwood, iki bayanı Covid kurallarını ihlal ederek kaldıkları otele gizlice soktukları tez edilmişti. Uzun yıllardır birlikte olan genç çiftin iki de çocuğu bulunuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.