Restoran sahibi Yemeksepeti’nin oyununu deşifre etti

Restoran sahibi olan Yiğit Can Akkor, pazartesi günleri kapalı olan restoranının yemeksepeti.com’daki hata yüzünden açık olarak gözüktüğünü ve sipariş ulaşmayınca sorumluluğu restoranın üstüne attığını ortaya çıkardı.

Kapalı olan restoranından sipariş veren Akkor, sonraki süreçte sipariş veren olarak yemeksepetini aradığını, daha sonra yemeksepetinin restoran sahibi olarak kendisini aradığını aktararak, “Ardından telefonum çalıyor. Yemeksepeti beni restoran sahibi olarak bilgi almak adına arıyor. Cevaplıyorum ve sistemlerinde restoranın Pazartesi günleri kapalı olduğunu, bunun yeni sisteme geçtiklerinden beri beceremediklerini söylüyorum. Ardından ekliyorum: “Lütfen sipariş veren müşteriye sorunun restorandan kaynaklı değil, Yemeksepeti’nden kaynaklı olduğu iletin ki, restoranımız bir itibar kaybı yaşamasın” Karşıdaki beyefendi, tabii ki böyle söyleneceğini, teknik aksaklık olarak iletileceğini söylüyor” ifadelerini kullandı.

Daha sonra tekrar müşteri olarak kendisine ulaşıldığını söyleyen Yiğitcan Akkor, yaşanan diyalogu “Açıklama şu: Restoran siparişinizi teknik bir sorundan dolayı iptal etti. Kendisine soruyorum: “Restorana sipariş ulaşmış ve bir şekilde yollayamadıları için restoran tarafından bir iptal mi var?” karşıdaki beyefendi: “evet” diyor. “restoran siparişinizi iptal etti” şeklinde aktardı.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.