YETERLİ Parti Nevşehir Vilayet Lideri Ömer Ay: Özel Yönetim Liderimiz, hanım koleksiyonu yapıyor

GÜZEL Parti Nevşehir Vilayet Lideri Ömer Ay’ın, eski Belediye Lideri Hasan Ünver ve iş ortaklarını yolsuzluk yapmakla suçlarken kullandığı cinsiyetçi sözler reaksiyon çekti.

Ay, Ürgüp Belediye Lideri Mehmet Aktürk’ün, sürücüsü ile husumetli olduğunu ileri sürdü. Vilayet Genel Sekreteri Gürbüz Dinç’in birden fazla kere evlendiğini söyleyerek, “Adeta hanım koleksiyonu yapıyor” sözü kullandı. Ömer Ay’ın cinsiyetçi söylemi toplumsal medyada gündem oldu.

Ay’ın açıklamaları şöyle:

“Hasan Ünver’in iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Artık büyük bir ilçemizin belediye lideri (Ürgüp Belediye Lideri Mehmet Aktürk’ü kastediyor) ile sürücüsü, Y. isimli bir kızı paylaşamıyorlar. Whatsapp’tan yazışmalarını Twitter’da okumuşsunuzdur. Yıldız’ı belediye lideri mı kahve içmeye götürecek, Halil mi götürecek tartışıyorlar. Artı Vilayet Özel Yönetim liderimiz (İl Genel Sekreteri Gürbüz Dinç’i kastediyor) dördüncü yahut beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partililerle karşı karşıyayız.” (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.