10 Şubat tarihinden itibaren Kova burcunda marjinal yeni bir ay yaşayacağız…

Merhaba,

10 Şubat tarihinde Kova burcunun 20 derecesinde saat 01:58 de marjinal bir yeni ay yaşayacağız.
Değişim rüzgârları estirecek bir yeni ay bu. Birçok gezegen Kova burcu seyrinde kavuşum yapıyorlar. Kova burcu özgürlüğü temsil ettiğinden bireysel bazda özgür olma isteğimiz her zamankinden daha fazla olacaktır, isyan bayraklarını çekmeden lütfen yeni ayın Castra sabit yıldızı etkisinde olduğunu unutmayalım. Bu yıldız kin, öfke, kargaşayı temsil ettiği için sakin kalmaya, tepkilerimizi fevri vermemeye dikkat etmeliyiz.

Bireyselde haritanızın hangi evini Kova burcu yönetiyorsa o evden etki alacaksınız fakat haritanızda 17/23 derece arasında Boğa, Aslan, Akrep ve Kova gezegen yerleşiminiz varsa yani 8-9-10-11 Mayıs Boğa, 10-11-12-13-14 Ağustos Aslan, 10-11-12-13-14 Kasım Akrep, 8-9-10-11-12-13 Şubat Kova doğumlu olanlar yeni ay sizi biraz zorlayabilir. Olabildiğince sakinliğinizi koruyarak öfke ve sinirden uzak durarak geçirmenizi öneririm.

Şimdi kova yeni ayı neler getirebilir, öngörülerim neler onları paylaşayım;
Plüton’un Mars ve Merkür kavuşumlarından kaynaklı olarak, yeni keşifler, icatlar, teknolojik gelişmeler, yapay zeka, dijital paralar, bazı ilaç ve hastalıkların tedavilerinde gelişmeler, uzayla ilgili her türlü konu ve kişilerle alakalı haberler duyabiliriz.

Yeni ay ülkemiz haritasında 8. Evde gerçekleşeceği için bankalar, vergiler, faizler, zamlar, krediler ve zor geçim koşullarının yine yansımaları olacak. Benim her videomda ve yazımda belirttiğim bu konuların daha da zorlu hali alacak olmasının kapıları malum geçtiğimiz Eylül ayından beri her geçen gün artarak devam etti. Şimdi bu yeni ay iyice riskli dönemlerin yeni başlangıcı aslında. Nisan dahil zorluklar daha da bel bükmeye devam edecek.

Uranüs’ün kare açısı nedeniyle hava, kara ve denizde yaşanma ihtimali yüksek kazalar, sarsıntılar, depremler oluşabilir. Yine bu açı sebebiyle gıda, tarım, çiftçilik alanlarında gündemler oluşabilir.
Ay Uranüs karesi halkın toplu ses çıkarmasına, protestolarına, eylemlerine davetiye çıkaracak gibi duruyor.

Elektrik ile alakalı çarpma patlama sorunları büyük olabilir. Evinizde, iş yerinizde, elektrikli araçlarda yani kısaca elektrik kontaklı her cihaza dikkat etmeli, boşta takılı fiş bırakmamalıyız. Hatta mümkünse radyasyondan uzak durmak çok daha iyi olabilir.

Yine ana haber bültenleri gibi bir yazı dizisi oldu üzgünüm fakat kin nefret ve öfke çok yoğun hissedileceğinden cinsel suçlar, ölüm haberleri, saldırı ve suikast girişimlerini duyabiliriz.
Satürn’ün IC noktasında oluşu MC noktasındaki Başak burcuna olan dik açısı ise yine zorlu etkiler veriyor. Tutulma videolarında bahsettiğim Anayasa konusu yine gündeme gelebilir ama net konuşulması Mart sonu Nisan tutulmaları ile gündeme gelecek gibi.

Görsel ve yazılı medyada bazı programların ceza almasına, kaldırılmasına şahitlik edebiliriz.
Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İran, Irak, Rusya ülkeleriyle alakalı karmaşa içeren haberler duyabiliriz.
Sağlık olarak kalp ve dolaşım sistemi rahatsızlıklarında artışlar olabilir.

Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram @astrologsaadetgulbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx