Jennifer Fessler zayıflama ilacı yüzünden hastanelik oldu: Pizza yiyerek kilo verdim!

Ünlü Hollywood oyuncularından müzik dünyasının büyük yıldızlarına kadar birçok ismin kullandığı zayıflama ilaçları sağlık açısından riskler taşısa da yaygın şekilde kullanılmaya devam ediyor.

BAŞINDAN GEÇENLERİ ANLATTI

Oyuncu Jennifer Fessler, zayıflama ilaçları hakkında yaptığı itiraflarla çok konuşuldu. Katıldığı yayında zayıflama ilaçları kullandığı için büyük sağlık sorunları yaşasa da durumu umursamadığını anlatan ünlü isim, başından geçenleri izleyicilerle paylaştı.

İLACIN YAN ETKİSİ YÜZÜNDEN HASTANELİK OLDU!

“Kendimi baştan aşağı yeniledim. Aynaya baktığımda gördüğüm kişiyi tanıyamıyorum” diyen ünlü isim bu hızla fazla kilolarından da kurtulmak istedi. Diyet ve spor yapmak yerine zayıflama ilaçlarına sarılan Jennifer Fessler, ilacın yan etkisi nedeniyle hastanelik olduğunu itiraf etti.

SAĞLIKSIZ BESLENMEYİ DURDURAMADI

İlacın yan etkileri yüzünden bağırsakları düğümlenen ve acil şekilde hastaneye kaldırılan oyuncu güçlükle tedavi oldu. Normalde bu ilaçları kullanırken bol su içmesi ve sebze yemesi gereken Jennifer Fessler, ne yerse kilo kaybettiğini fark edince sağlıksız beslenmeyi de durduramadı.

“BUNLARI YEMEKTEN VAZGEÇMEYECEĞİM”

En sonunda hastanelik olunca bile “Hiç umurumda değil, ilaçları kullanmaya devam edeceğim” diyen Jennifer Fessler “Hayatımda ilk kez pizza, dondurma gibi şeyler yiyerek kilo verdim. Bunları yemekten vazgeçmeyeceğim ve ilaçları kullanıp zayıflamaya devam edeceğim” dedi. Sunucunun bu ilaçların kas kaybına da yol açtığını söylemesi üzerine ünlü oyuncu şoke eden bir cevap verdi.

55 yaşındaki ünlü isim 1 yıldır kullandığı ilaçlar yüzünden kas kaybettiğini ve bunu kontrol ettirmek için her ay doktora gitmeye başladığını açıkladı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx