‘Sevgilini test et’ deneyine katıldı, şoka uğradı: “Umarım kurgudur”

Çektiği “Sevgilini test et” videolarıyla bilinen Fariz isimli içerik üreticisi, sokaktan geçen bir kişiden sevgilisini test etmesini istedi.

O kişiye “Ciddi ilişki mi?” diye soran fenomen, “Sevgilini dene, eğer aldatmazsa 10 bin lira kazanacaksın.” dedi. Sevgilisine güvenen adam bu teklifi kabul etti.

3 yıldır çıktıklarını anlatan adamın, kız arkadaşının yanına ekipten bir erkek gönderildi. Kız arkadaşını arayan adam “Dükkanda mısın, kaçta çıkacaksın?” diye sorarak nerede olduğu konusunda doğru söyleyip söylemediğini teyit etti.

Ardından ekipten o kişi tatlıcıya müşteri gibi gelerek o kız ile tanıştı. Kız arkadaşına “Rengi senin kadar tatlı. Karşılıklı saçma oluyor, istersen buraya otur.” diyen kişi, kızdan “Çok müşteriler yanlış anlayacak.” cevabını aldı.

Bu görüntüleri gören adam, “Şu an farkında değil ama kendini rezil ediyor. Ne kadar küçük duruma düştü gözümde bilemezsin.” diyerek üzüntüsünü ifade etti.

Kız, müşteri gibi gelen kişinin iltifatlarına “Herkes keşke senin gibi düşünse.” yanıtını verirken, ne iş yaptığını sorduğu kişiden “Galericiyim.” yanıtını aldı.”

O anlarda çok üzülen adam, “Borç alıyorum sırf onun yanında düşük duruma düşmeyeyim diye. ‘Aşkım şuraya gideceğim’, ‘Git’ diyorum. Güveniyorum yani. Ben sana bile ne dedim. ‘Güveniyorum kardeşim’ dedim” şeklinde konuştu.

O kişinin kıza “Numaranı alsam, 5 gibi haberleşsek, Instagram da olur.” sözlerine olumlu yanıt veren kız “Sıkıntı yok numaramı alabilirsin.” dedi.

Bu anlarda şoka uğrayan adam, “Ben şu an bunu tanıyamıyorum. Bu benim sevdiğim kız, tanıştığım kız değil. Bana dese ki sevmiyorum, ne diyebilirim ki… ‘Git’ derim, ‘Yoluna bak’, ama bu yaptığı karaktersizlik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx