Volkan Demirel’in Mezuniyet Töreninde Yalnız Bırakmadığı Kişinin Kim Olduğunu Öğrenince Gözleriniz Dolacak

Hatayspor’un eski teknik direktörü Volkan Demirel yaşadığımız deprem felaketinden sonra hepimizin gözlerini dolduracak onlarca olayda başroldeydi. Volkan Demirel bu kez yine pırlanta gibi kalbi olduğunu hepimize tekrar gösterdi. Volkan Demirel son olarak depremde hayatını kaybeden Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut’un kızını mezuniyet töreninde yalnız bırakmayarak hepimizin gözlerini yaşarttı.

Deprem felaketini kalbinde hisseden Volkan Demirel, yaşadığı büyük yıkımın ardından eskisi gibi olamayacağını anlatmıştı.

Yaşanan büyük yıkımı bizlere ilk kez Demirel anlatmış ve onun ifadeleriyle hepimiz yardım etmek için seferber olmuştuk.

Depremin ardından yalnızca Fenerbahçe’nin değil tüm ülkenin kaptanı olmuştu Volkan Demirel. Depremde futbolcusu Christian Atsu’yu ve Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut’u kaybetmişti.

Taner Savut’un bir kızı vardı, Cansın. Mezuniyet töreninde ise ona eşlik eden, İstanbul’dan gelerek Cansın’ın yüzünü bir nebze de olsa gülümsetmeye çalışan kişi ise Volkan Demirel’den başkası değildi.

Volkan Demirel Cansın’ın mezuniyet töreni için yanına geldi.

Mezuniyet töreni boyunca Cansın’a eşlik etti.

Sadece Cansın ile değil arkadaşlarıyla da bir araya gelerek moral vermek ve onların yanında olduğunu fiziksel olarak da göstermek istedi.

Volkan Demirel’i kamuoyunun birçoğu bu kadar ince ve naif olduğunu bilmiyordu. Kendisi her hareketiyle gözlerimizi yaşartan altın kalpli birisi olduğunu hiç ummadığımız anlarda fark ediyoruz.

Volkan Demirel’in bu ince davranışı herkesin gözlerini yaşarttı?

?

?

?

?

?

İyi ki varsın Volkan, iyi ki varsın kaptan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir