Duygu Nebioğlu’ndan Babası Metin Akpınar’a Zehir Zemberek Sözler: ”Ahlaksızlığın Farkındayım”

Geçtiğimiz günlerde usta oyuncu Metin Akpınar’ın evlilik dışı ikiz kız çocukları olduğu ortaya çıktı. Bu gelişme sonrası uzun bir süre sessizliğini koruyan Metin Akpınar, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Akpınar’ın açıklamasında ‘Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm’ demesi kızı Duygu Nebioğlu’nu sinirlendirdi. 

Metin Akpınar’ın 1988 yılında yaşadığı ilişkiden evlilik dışı ikiz kızları olduğu mahkeme kararıyla kanıtlandı. Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu adında ikizleri olduğu ortaya çıkan Metin Akpınar açıklamalarda bulundu.

Ankara Masası,ünlü sanatçının 35 yıl sonra ikiz kızları olduğunu ortaya çıkardı.

Metin Akpınar, evlilik dışı kızlarıyla ilgili açıklamada “Kendilerini ilk tanıdığımdan itibaren çocuklarım olarak kabul ettim. Hepimiz açısından en sağlıklı şekilde ilişkimizi sürdürmek için karşılıklı çaba sarf ettik. Bu şekilde yolumuz kesiştikten sonra onlara, eşim Göksel ile birlikte elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olmaya çalıştık. Bunca yıldan sonra gelen bu haberin ardından onların beklediği ve umduğu baba olmam kolay değildi” dedi.

Duygu Nebioğlu babası Metin Akpınar’ın açıklamasını görünce ise sinirlendi ve bir paylaşım yaparak şunları söyledi:

‘Metin Akpınar’ın yapmış olduğu basın açıklamasına karşılık son açıklamamı pazartesi günü İstanbul’da televizyon programında gerçekleştireceğim. Size elimdeki deliller ile gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlattığımda sanat tarihinin kaybı çok büyük olur. Bir insanın hayatı boyunca yapmış olduğu emeklerini yok edecek eğitim almadım Nebioğlu ailemden.”

”Benim çok iyi büyütülmüş olmamdan kaynaklı iyi niyetimi kullanıp yalanları ile konuşmaya devam edenlerin sosyalist yapısının gerçekliğıni bir araştırın önce. Ve siz terbiyesiz troller sizin kimler tarafınızdan tutulup bana attığınız mesajların yaptığınız AHLAKSIZLIĞIN farkındayım ben bu süreci Akpınar ailesi ile birebir yaşadım kendinize başka sözler bulun.”

Son olarak Nebioğlu, “Ayrıca avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ’ın üstlendiği davamı almak hiç kolay değildi” diyen genç kadın devamında “1 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışıyoruz, önce avukatlarım hazırlanıyor sonra süreçlerimize beraber çalışıyoruz yani sığ beyinlerin anlayacağı bir durum değil ancak hata yapmış olmanızda sizi hemen kötü yapmaz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx