Şok İddia: Mehmet Ali Erbil Hesabı Ödemeden mi Kaçtı?

Mehmet Ali Erbil ve kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan sık sık gündeme geliyor. Çiftin geçtiğimiz hafta gece gittikleri mekanda 70 bin tl’lik hesabı görünce kaçtıkları iddia edildi.

Gündeme sık sık farklı konular ile gelen Mehmet Ali Erbil ve kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan bu sefer çok farklı bir iddia ile gündemde.

İddialara göre Mehmet Ali Erbil Cahide Palazzo’da akşam 4 kişilik masa ayırtmış. Gece Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan misafir olarak mekana Ankaralı iş insanı M.M.’yi ve Gülseren Ceylan’ın arkadaşını mekana davet etmiş.

Gecenin sonlarına doğru Mehmet Ali Erbil ve sevgilisi Gülseren Ceylan bilinmeyen bir sebep ile tartışmaya başlamış ve ünlü sanatçı mekanı terk etmiş. Gecenin sonunda gelen 70 bin tl’lik hesabı ise misafirleri iş insanı M.M. ödemiş.

İş insanı M.M. konu ile ilgili “Kendisi beni mekana davet etti. Bende gittim daha sonra Mehmet Ali Erbil kız arkadaşı ile tartışıp mekanı terk etti. Gelen 70 bin liralık hesabı ödedim. Olay 70 bin lira değil, olay Mehmet Ali Erbil’in mekana girdiğinde hesabı bana getirmelerini söylemesi. Onu her yerden engelledim. Dostluğumu bitirdim.” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx